Про проведення двомісячника благоустрою

МИХАЙЛІВСЬКО-РУБЕЖІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15 березня 2016 року         село Михайлівка-Рубежівка        № 11

Про проведення на території сільської ради

весняного двомісячника

благоустрою населених пунктів.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Благоустрій населених пунктів», Розпорядження   Кабінету Міністрів України  від 31.03.2010 року  № 777-р  «Деякі питання проведення щорічної акції з благоустролю «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 11 березня 2016 року № 69 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», розпорядження голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації  № 179  від 14 березня 2016 року «Про проведення в Києво-Святошинському районі Київської області двомісячника  благоустрою населених пунктів » з метою поліпшення   стану навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів сільської ради та прилеглих до них територій:

1. Оголосити з 15 березня по 15 травня 2016 року двомісячник благоустрою населених пунктів.
  2. Виконкому сільської ради  створити  штаб  по проведенню двомісячника благоустрою населених пунктів сільської ради.
  3. Розробити та затвердити на засіданні виконавчого комітету комплекс  заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: передбачити в них виконання завдань щодо впорядкування, поліпшення санітарного стану територій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, берегів  річок.
  4. Привести в належний  санітарний та естетичний  стан  території та прилеглі до них території установ, організацій, підприємств, прибудинкові території. Облаштувати клумбу на прилеглій території та оголосити конкурс на найкращу клумбу.
  5. Залучити до проведення заходів двомісячника благоустрою громадкість, депутатський корпус, учнівську та студентську  молодь.
  6. Провести конкурс на найкращу присадибну клумбу в приватному секторі та «Подвір’я зразкового порядку».
  7. Контроль за виконанням  розпорядження   залишаю  за собою.

Сільський голова                                                        А. С.  Помазан